Kalender bijgewerkt: 31-12-2019
De resultaten, met vermelding van naam, call of luisternummer, kunnen worden gepubliceerd in het maandblad Electron,
in schriftelijk -al dan niet elektronisch- afdelingsnieuws, op de VERON-website, en in andere door de VERON of de
organiserende VERON-afdeling gebruikte/gekozen media.
Datum | Plaats | Vossenjacht | Type | Band: | Starttijd | Info/Uitslag |
---|---|---|---|---|---|---|
Di. 01-01-2019 | Nwjaarsdag | - | - | - | - | - |
Za. 05-01-2019 | Ommen | Snertjacht | 2 m | 19:00 | Uitslag | |
Za. 19-01-2019 | Westendorp | Heelweg Microwave | - | - | - | Info |
Za. 26-01-2019 | Düsseldorf | Langstrecke | 80 m | 11:00 | Uitslag | |
Zo. 27-01-2019 | Dalfsen | FoxOring | - | 80m/2m | 13:00 | verplaatst naar 24-02-2019 |
Za. 09-02-2019 | Eelde | Radiomarkt | - | - | - | Info |
Za. 16-02-2019 | Haltern (D) | FoxOring | - | 80m/2m/70cm | 12:30 | Uitslag |
Zo. 17-02-2019 | Groesbeek | Snertjacht | - | 14:00 | Info | |
Za. 23-02-2019 | 't Harde | Radiomarkt | - | - | - | Info |
Zo. 24-02-2019 | Dalfsen | FoxOring | - | 80m/2m | 13:00 | Uitslag |
Zo. 03-03-2019 | Woldberg en Eese | ARDF | 2 m | 12:00 | Uitslag | |
Za. 09-03-2019 | Dortmund (D) | combi ARDF | - | 80 m/2 m | - | - |
Za. 16-03-2019 | Rosmalen | Radiomarkt | - | - | - | Info |
Zo. 17-03-2019 | Haltern (D) | FoxOring & Langstrecke | - | - | - | Uitslag |
Za. 23-03-2019 | Gent | foxOring | - | 80 m | 13:00 | Info |
Zo. 24-03-2019 | Distrikt Ruhrgebiet (D) | ARDF | - | 80 m/2 m | 10:00 | Info |
Za. 30-03-2019 | Haltern (D) | ARDF Meisterschaften | - | 2 m | 12:15 | Uitslag |
Zo. 31-03-2019 | Haltern (D) | ARDF Meisterschaften | - | 80 m | 9:15 | Uitslag |
Za. 06-04-2019 | Tytsjerk | Radiomarkt | - | - | - | Info |
Zo 07-04-2019 | Wieringerwerf | Sprint | 80 m | 13:00 | Uitslag | |
Za. 13-04-2019 | Oss | Oliebollenjacht | 2 m | 10:00 | Uitslag | |
Zo. 14-04-2019 | Dortmund (D) | ARDF | - | 80 m/2 m | 10:00/13:30 | Info |
Za. 20-04-2019 | Achel Witte Berg | ARDF | - | 2 m | Info | |
Za. 27-04-2019 | Gavers (B) | Jacht op het vossenjong | - | 80 m | 13:30 | Info |
Za. 27-04-2019 | Haltern (D) | Combi | - | 80m/2m/70cm | 12:30 | Info |
Za. 04-05-2019 | Dortmund (D) | - | - | - | - | - |
Zo. 05-05-2019 | Coesfeld (D) | ARDF voorjaarsjacht | - | 80 m / 2 m | 10:00 / 13:30 | Info |
Za. 11-05-2019 | Aalter (B) | ARDF | - | 80 m | 13:00 | Uitslag |
Zo. 12-05-2019 | Wieringerwerf | NK 70cm&recreatief 80 m | 70 cm / 2 m | 11:00 / 13:00 | Uitslag | |
Za. 18-05-2019 | Boom (B) | FoxOring | - | 80 m | 13:00 | Uitslag |
Zo. 19-05-2019 | Malden (Groesbeekse Bos) | Jan Hoek Trofee | - | 80 m | 13:00 | Uitslag |
Wo. 22-05-2019 | Walcheren | Auto jacht | - | 80 m | 19:15 | Uitslag |
Za. 25-05-2019 | Beetsterzwaag | Radiomarkt | - | - | - | Info |
Za. 25-05-2019 | Haltern (D) | FoxOring | - | 80m/2m/70cm | 12:30 | Info |
Za. 25-05-2019 | Lembeke (B) | ARDF | - | 2 m | 13:30 | Info |
25-05 t/m 02-06-2019 | Oisterwijk | VRZA Radiokampweek | - | Diverse | - | Info |
Do. 30-05-2019 | IJhorst | Noordelijke Bekerjacht | - | 2 m | 13:00 | Uitslag |
Vr. 07-06-2019 | Odoorn (VPK) | ARDF | 70 cm | 18:30 | Uitslag | |
Za. 08-06-2019 | Odoorn (VPK) | PWA-jacht | - | 80 m | 10:00 | Uitslag |
Za. 08-06-2019 | Odoorn (VPK) | ARDF | 2 m | 14:00 | Uitslag | |
Zo. 09-06-2019 | Odoorn (VPK) | Kinderspoetnikjacht | - | 2 m | 10:00 | Info |
Zo. 09-06-2019 | Odoorn (VPK) | ARDF | 80 m | 10:00 | ||
Zo. 09-06-2019 | Odoorn (VPK) | Familiejacht | - | 2 m | 13:30 | Uitslag |
Zo. 09-06-2019 | Odoorn (VPK) | Nachtjacht Fox-O | 80 m | 22:30 | Uitslag | |
Ma. 10-06-2019 | Odoorn (VPK) | Jacht op het Vossenjong | - | 80 m | 10:00 | Uitslag |
Za. 15-06-2019 | Hargen weekend | Foxoring Noordzee Trofee | - | 80 m | 13:00 | Afgelast - andere datum |
Zo. 16-06-2019 | Hargen weekend | ARDF Cup | - | 80 m / 2 m | 11:00 / 14:00 | Afgelast - andere datum |
21 t/m 23-06-2019 | Friedrichshaven | Radiomarkt | - | - | - | - |
Wo. 26-06-2019 | Walcheren | Auto jacht | - | 80 m | 19:15 | Info |
Za. 29-06-2019 | Haltern (D) | - | - | - | - | Uitslag |
Za. 29-06-2019 | Herselt (B) | ARDF | - | 80 m | - | Info |
Za. 29-06-2019 | Burg/Spreewald (Cottbus) (D) | ARDF per boot | - | 80 m | 10:00 (Reserveren!) | Info |
Zo. 30-06-2019 | Hoorn | combi spoetnik & ardf | - | 80 m / 2 m | 14:00 | Uitslag |
Zo. 30-06-2019 | Burg/Spreewald (Cottbus) (D) | FoxOring | - | 80 m | 9:00 | Info |
30 t/m 3-07-2019 | Vinnitsa/Ukraine | World Youth ARDF championchip | - | - | - | Info |
Za. 06-07-2019 | Onna (Steenwijk/Havelterberg) | NK-ARDF | 80 m / 2 m | 10:00 / 13:30 | Uitslag | |
Zo. 07-07-2019 | Kalenberg | Otterjacht | 2 m / 80 m | 9:00 | Uitslag | |
10 t/m 14-07-2019 | Bulgarije aan de Zwarte Zee | Black Sea Cup ARDF | - | - | - | Uitslag |
Za. 13-07-2019 | Aalter (B) | Fiets 80 m ARDF | - | 80 m | - | Info |
Vr. 19-07-2019 | Maasmechelen (B) | Drie landen treffen | 80 m | 19:00 | Edwins jacht op het vossenjong Uitslag |
|
Za. 20-07-2019 | Maasmechelen (B) | Drie landen treffen | 80 m / 80 m | 10:00 / 15:00 | Uitslag Fox-O-Ring Uitslag Sprint |
|
Zo. 21-07-2019 | Maasmechelen (B) | Drie landen treffen | 80 m / 2 m | 10:00 / 14:00 | ARDF Info |
|
Wo. 24-07-2019 | Walcheren | Auto jacht | - | 80 m | 19:30 | Info |
Za. 03-08-2019 | Achel (B) | ARDF | - | 80 m | 13:30 | Uitslag |
Zo. 04-08-2019 | Erkrath (D) | ARDF | 2/80 m | 10:00 / 13:30 | Info | |
Vr. 09-08-2019 | Wingst (D) | ARDF | 70 cm | 17:00 | Uitslag | |
Za. 10-08-2019 | Torhout Beernem (B) | ARDF | - | 2 m | 12:30 | Uitslag |
Za. 10-08-2019 | Wingst (D) | ARDF / Jacht vossenjong | - | 80/2 m | 10:00 / 13:30 / 18:00 | Uitslag |
Zo. 11-08-2019 | Wingst (D) | Fox-O-ring / Sprint | - | 80 m | 10:00 / 13:30 | Uitslag |
Vr. 16-08-2019 | De Pinte (B) | Edwins jacht op het vossenjong | - | 80 m | 19:30 | Uitslag |
Za. 17-08-2019 | Dortmund (D) | ARDF combi | 2 / 80m | 14:00 | Uityslag | |
Zo. 18-08-2019 | Haltern | ARDF | 80 / 2m | 10:00 / 13:00 | Uitslag | |
Za. 24-08-2019 | Bad Bentheim | Radiomarkt | - | - | - | Info |
Za. 24-08-2019 | Bad Bentheim | ARDF | 80/70 cm | 13:00 | Uitslag | |
Zo. 25-08-2019 | Eerde | ARDF | 2 m | 13:00 | Uitslag | |
Wo. 28-08-2019 | Vlissingen / Walcheren | - | - | - | - | Info |
01 t/m 07-09-'19 | Rogla/Slovenië | 22ste Regio 1 kampioenschap | - | - | - | Uitslag |
Za. 14-09-'19 | Haltern (D) | FoxOring | 2/80 m | - | Uitslag | |
Zo. 15-09-2019 | Nederland | Ballonvossenjacht | - | 2 m | - | Uitslag |
Za. 21-09-2019 | Hargen aan Zee | Noordzee trofee | 80 m | - | Uitslag | |
Zo. 22-09-2019 | Hargen aan Zee | Hargencup | 80 / 2 m | - | Uitslag | |
Wo. 25-09-2019 | Walcheren | Auto jacht | - | 80 m | 19:30 | Info |
Za. 28-09-2019 | Lichtmis (Meppel) | Radiomarkt | - | - | - | Info |
Za. 28-09-2019 | Brasschaat (B) | FoxOring | - | 80 m | - | Info |
Zo. 29-09-2019 | Schoonloo | ARDF | 80 m | 13:00 | Uitslag | |
Za. 05-10-2019 | Waasland (B) | ARDF | - | 2 m | - | Info |
Zo. 13-10-2019 | Groesbeekse bos | ARDF | 80 m / 2 m | 10:00 / 13:00 | Uitslag | |
Za. 19-10-2019 | Dortmund (D) | ARDF | - | 80 m / 2 m | 13:00 | Uitslag |
Za. 26-10-2019 | Lichtaart (B) | ARDF | - | 80 m | 13:00 | Uitslag |
Za. 26-10-2019 | Haltern (D) | FoxOring | - | 2 / 80 m | 12:30 | Uitslag |
Zo. 27-10-2019 | Duisburg (D) | ARDF | 80 / 2m | 10:00 / 13:30 | Uitslag | |
Do. 31-10-2019 | Deinze (B) | NachtfoxOring | - | 80 m | 18:30 | Uitslag |
Za. 02-11-2019 | Zwolle | Radiomarkt (DvdRA) | - | - | - | Info |
Za. 02-11-2019 | Westouter (B) | ARDF | - | 2 m | 13:00 | Uitslag |
Zo. 03-11-2019 | Staphosterbos | ARDF | 2 m / 70 cm | 11:30 | Uitslag | |
Za. 09-11-2019 | Distrikt Nordrhein | Nachtjacht | - | 2 m | 18:00 | Uitslag |
Vr. 15-11-2019 | Emmen | Snertjacht | 2 m | 19:00 | Uitslag | |
Za. 16-11-2019 | Haltern (D) | foxOring | - | 80 m | 12:30 | Uitslag |
Zo. 24-11-2019 | Hoorn | ARDF | - | 80 m | 14:00 | Uitslag |
Za. 07-12-2019 | Lembeke (B) | foxOring | - | 80 m | 13:00 | Uitslag |
Zo. 08-12-2019 | Haltern (D) | ARDF/foxOring | - | 0,7, 2 & 80 m | 12:00 | Uitslag |
Za. 14-12-2019 | Bottop | ARDF | - | 80 m | 13:00 | Uitslag |